WEBDESIGN


.: petrbela WEBDESIGN :.

Internet je v současné době nejrychleji se rozvíjející informační médium na světě. Zároveň však umožňuje každému jednotlivci, firmě či organizaci prezentovat informace o sobě, svých produktech i mnohém dalším.

K tomu, aby Vás mohli Vaši potenciální zákazníci na internetu najít, je v prvé řadě zapotřebí vytvořit kvalitní internetovou prezentaci. Jelikož se v tomto oboru pohybuji již více než 5 let, vím, jak náročný proces to může být. Znám také mnoho záludností, které Vás při něm mohou potkat a vím, jak se jim vyhnout.

Existuje velké množství profesionálních firem, které se zabývají tvorbou internetových stránek. Ceny okolo 100 000 Kč za takovou prezentaci nejsou výjimkou. Já Vám však nabízím srovnatelnou kvalitu za cenu od 1000 Kč! Záleží jen na Vás, jak se rozhodnete.

  • Než svěříte svou důležitou práci do rukou někoho, jako jsem já, určitě Vás bude zajímat, kdo vlastně Vám má zajistit přísun návštěvníků a zákazníků do Vaší firmy. Na stránce O mně se můžete dozvědět několik informací z mého osobního i profesního života.
  • Máte-li zájem o podrobnější informace o službách, které Vám nabízím, navštivte stránku Nabídka pro Vás.
  • Na stránce Reference máte možnost shlédnout, jaké internetové prezentace už jsem vytvořil. Není jich zatím moc, ale jako ukázka to doufám postačí.
  • Pokud Vás zaujala moje nabídka nebo máte nějaký dotaz, neváhejte a oslovte mě přes stránku Kontakt.

Valid HTML 4.01 Transitional  Valid CSS!